Lt
Pradžia

Kviečiame teikti paraiškas jaunimo užimtumo programai

Kviečiame teikti paraiškas jaunimo užimtumo programai

Kviečiame teikti paraiškas jaunimo užimtumo programai. Prioritetas teikiamas šiems laikino pobūdžio darbams: vasaros vaikų ir jaunimo stovyklose; pirminės ir antrinės sveikatos priežiūros įstaigose; vietos bendruomenės socialinės infrastruktūros tvarkymo laikino pobūdžio paslaugos; socialinių paslaugų įstaigose; verslo įmonėse; aplinkos tvarkymo ir kiti darbai seniūnijose; nevyriausybinėse organizacijose ir bendruomenėse teikiamos projektų administravimo ir viešųjų paslaugų teikimo paslaugos; archyvinių dokumentų ir kitų dokumentų tvarkymo paslaugos valstybines funkcijas vykdančiose įstaigose.

Jaunuoliai norėdami įsidarbinti turi užpildyti ir pateikti registracijos anketas, o darbdaviai norėdami įdarbinti jaunuolius pagal šią programą turi pateikti užpildytas paraiškas. Dokumentus reikia atsiųsti iki birželio 12 dienos el. paštu info@lazdijai.lt.

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į Jaunimo reikalų  koordinatorę Astą Grėbliūnienė tel. Nr. 861969463, el. paštu asta.grebliuniene@lazdijai.lt.

Informacija atnaujinta 2020-06-07 20:08